Dirkje Kuik - Dirkje Kuik, ets - Verkocht

Dirkje Kuik, ets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dirkje Kuik, ets, Bewaarschool kinderen. oplage 59 / 100

beeldformaat 149 X 206 mm.

verzendkosten € 2.50