In opdracht geveild:
(6-6-1)
Grote litho, nog gesigneerd met William Kuik, uit 1967.
Titel: Grote Messentrekker
Jaartal: 1967
Afmetingen: 63cm x 48cm
Gesigneerd: Handgesigneerd onder de druk
Ingelijst: Nee
Oplage: 19/25
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 15 euro, aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: