| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho
titel: 'Achter de DOM'
formaat: 61 x 47 cm
nr.: 54 / 84
jaartal: 1983
Map met tekst en gedrukte illustraties:
titel: 'Het tuintje van meneer Den Daas' uitg. tgv het 90 jarig bestaan van drukkerij Den Daas
geschreven en getekend door Dirkje Kuik, uitgegeven in 1980
gesigneerd en genummerd 196/300
formaat: 30 x 23 cmoplage 300 ex.
in omslag met uitvouwpagina
QQLuis
| Transport | |
| Garantie | |