Dirkje Kuik - Dirkje Kuik: LITHO, 'Achter de Dom' en MAP: 'Het tuintje van meneer den Daas' - Verkocht

Dirkje Kuik: LITHO, 'Achter de Dom' en MAP: 'Het tuintje van meneer den Daas' kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik: LITHO, 'Achter de Dom' en MAP: 'Het tuintje van meneer den Daas' kopen? Bied vanaf 75!Dirkje Kuik: LITHO, 'Achter de Dom' en MAP: 'Het tuintje van meneer den Daas' kopen? Bied vanaf 75!Dirkje Kuik: LITHO, 'Achter de Dom' en MAP: 'Het tuintje van meneer den Daas' kopen? Bied vanaf 75!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho

titel: 'Achter de DOM'

formaat: 61 x 47 cm

nr.: 54 / 84

jaartal: 1983

Map met tekst en gedrukte illustraties:

titel: 'Het tuintje van meneer Den Daas' uitg. tgv het 90 jarig bestaan van drukkerij Den Daas

geschreven en getekend door Dirkje Kuik, uitgegeven in 1980

gesigneerd en genummerd 196/300

formaat: 30 x 23 cmoplage 300 ex.

in omslag met uitvouwpagina

QQLuis