Dirkje Kuik - Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires - Verkocht

Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires kopen? Bied vanaf 60!Dirkje Kuik, Litho, Casanova schrijft memoires kopen? Bied vanaf 60!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dirkje Kuik Litho gesigneerd. Formaat beeld 34 bij 46 cm.  Papier is 45 bij 56 cm. Niet ingelijst.