Dirkje Kuik - Dirkje Kuik, Litho, De rede van Gibraltar, gesigneerd 1979 - Verkocht

Dirkje Kuik, Litho, De rede van Gibraltar, gesigneerd 1979 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik, Litho, De rede van Gibraltar, gesigneerd 1979 kopen? Bied vanaf 100!Dirkje Kuik, Litho, De rede van Gibraltar, gesigneerd 1979 kopen? Bied vanaf 100!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

* Mooie originele prent (litho) van de bekende Utrechtse kunstenaar Dirkje Kuik. Titel: De rede van gibraltar.

* Papiermaat van het werk is 58 x 40 cm. Oplage 150 stuks Nr. 3. Op achterzijde staat genoteerd: 2e staat = definitief William D. (= Dirkje) Kuik + een rode stempel van drukker?

*L.O. met potlood: De rede van Gibraltar 3/150 R.O. met potlood ges. en ,79

*Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt) of ophalen. Werk is in goede conditie.