Dirkje Kuik - Dirkje kuik, Litho, De Vloot voor Gibraltar, gesigneerd. - Verkocht

Dirkje kuik, Litho, De Vloot voor Gibraltar, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje kuik, Litho, De Vloot voor Gibraltar, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!Dirkje kuik, Litho, De Vloot voor Gibraltar, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

*Mooie originele prent (litho) van de bekende Utrechtse kunstenaar Dirkje Kuik. Titel: De Vloot voor Gibraltar

*Papiermat van het werk is 54 x 40 cm. Oplage XI / XXV. Op achterzijde staat genoteerd: 1e staat William D. (Dirkje) Kuik + een rode stempel va de drukker?

*L.O. met potlood: De Vloot voor Gibraltar XI / XXV. R.O. met potlood gesigneerd

*Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt) of ophalen