| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Mooie originele prent (litho) van de bekende Utrechtse kunstenaar Dirkje Kuik. Titel: De Vloot voor Gibraltar
*Papiermat van het werk is 54 x 40 cm. Oplage XI / XXV. Op achterzijde staat genoteerd: 1e staat William D. (Dirkje) Kuik + een rode stempel va de drukker?
*L.O. met potlood: De Vloot voor Gibraltar XI / XXV. R.O. met potlood gesigneerd
*Verzendkosten € 10,- (verzekerd, aangetekend en goed verpakt) of ophalen
| Transport | |
| Garantie | |