In opdracht geveild:
(2-2-1)
Mooie litho van Dirkje Kuik. Handgesigneerd en getiteld, helaas onduidelijk geschreven.
Titel: Zie foto
Jaartal: onbekend.
Afmetingen: 23cm x 32cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd.
Oplage: 120/200
Ingelijst: Nee
Conditie:
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden voor 2 euro porto of 7 euro aangetekend. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: