Dirkje Kuik - Dirkje Kuik: Mooie ets. Rotslandschap. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(25-25-1)

Mooie ets van Dirkje Kuik (Hier nog gesigneerd met William Kuik). Op geschept papier.
Groot formaat.

Titel: Rostlandschap
Jaartal: 1971
Afmetingen: 50cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee.
Oplage: Onbekend

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro (binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar, bovenaan deze beschrijving