| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Portfolio van Dirkje Kuik 'Alkmaar II - De afbraak van het Zoutpaleis' met 9 handgesigneerde en genummerde Litho's in een map.
Colophon (ook lithografisch gedrukt): De map litho's Alkmaar II werd in twintig exemplaren afgedrukt op de lithohandpers van Lonneke Uittenbogaard. De stenen werd geleverd door W.D. Kuik die ook de proeven trok. Van iedere steen zijn ook vijf losse drukken getrokken. Dit is een uitgave van de Randelpers. Dit is nummer 6/20.
De litho's hebben de volgende titels: Titelpagina, Zoutkeet, Zoutpaleis 1e staat, Zoutpaleis 2e staat, De afbraak, De ruïne, Colophon, Wandelen te Alkmaar, Het hofje van Sonoy.
Titel: Alkmaar II - De afbraak van het Zoutpaleis
Jaartal: 1978
Afmetingen blad: (9x) 40 cm x 58 cm
Oplage: (9x) 6/20
Gesigneerd: Ja, 9x handgeschreven met potlood
Materiaal: (9x) Litho op zeer lichtgeel getint geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in zeer goede staat. (enkele va de bladen hebben een zeer klein vouwlijntje in de hoek van het blad linksonder, ver buiten het beeld, ingelijst niet zichtbaar. Zie foto)
Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Afhandeling:
Verzendkosten:
Nederland: € 12,50
België: € 20,00
Werken die in een enveloppe passen (max. 26 cm x 37 cm), kunnen eventueel op eigen risico tegen een lager tarief verzonden worden. Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden verzonden indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.
Garantie:
Bezichtigen:
Vragen:
Administratieve code:
QQLUIS
| Transport | |
| Garantie | |