Dirkje Kuik - Dirkje Kuik – Potspel litho – oplage 69/75 - Verkocht

Dirkje Kuik – Potspel litho – oplage 69/75  kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik – Potspel litho – oplage 69/75  kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik – Potspel litho – oplage 69/75  kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Potspel
Techniek: litho
Materiaal: dik papier
Jaar: 1974
Oplage: 75 (Dit is nummer 69/75)
Gesigneerd: gesigneerd William Kuik
Afmeting werk : 9.5 x 14.5 cm (b x h)
Afmeting papier: 23 x 44 cm (b x h)
Conditie werk: zeer goed is nooit ingelijst geweest