Francisco Larez - ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50
John van der Sterren - Landscape near Sumedang, West Java
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In openingsprijs verlaagd van 195 euro naar 1 euro!
Karakteristiek werk van Dirkje Kuik. Tekening met Oost-Indische inkt, voluit gesigneerd en gedateerd (‘76) rechtsonder, ingelijst achter glas en met passe-partout. Achterop uitgebreide aantekeningen. Afkomstig van galerie JAS in Utrecht, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 36cm x 33cm (incl. lijst), 17cm x 18cm (binnen passe-partout)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2022 om 18:01 |
Eindtijd | 21-3-2022 om 19:04 |