Dirkje Kuik - Kuik (toen nog William), litho: Post Wittevrouwen - Verkocht

Kuik (toen nog William), litho: Post Wittevrouwen kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Kuik (toen nog William), litho: Post Wittevrouwen kopen? Bied vanaf 25!Kuik (toen nog William), litho: Post Wittevrouwen kopen? Bied vanaf 25!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

litho uit 1972, ondertekend met William Kuik, Post Wittevrouwen (was vroeger een politiepost), druk no. 93

papierformaat 420 x 600 mm., formaat afbeelding ca. 340 x 460 mm.,

papier iets egaal vergeeld (?)

verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen