| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
litho uit 1972, ondertekend met William Kuik, Post Wittevrouwen (was vroeger een politiepost), druk no. 93
papierformaat 420 x 600 mm., formaat afbeelding ca. 340 x 460 mm.,
papier iets egaal vergeeld (?)
verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen
| Transport | |
| Garantie | |