Dirkje Kuik - Wiliam Dirkje Kuik, litho uit 1964 - Verkocht

Wiliam Dirkje Kuik, litho uit 1964 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Wiliam Dirkje Kuik, litho uit 1964 kopen? Bied vanaf 40!Wiliam Dirkje Kuik, litho uit 1964 kopen? Bied vanaf 40!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Wiliam Dirkje Kuik, litho uit 1964, tekst: Litho proefdruk portretstudie, Wiliam D. Kuik '64

beeldformaat 168 X 105 mm.

bladformaat 252 C 179 mm.

Verzendkosten € 2.00