Dirkje Kuik - William (Dirkje) Kuik: Ets "De Held" - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(2-2-1)

Mooie ets van William (Dirkje) Kuik. Deze ets is nog gesigneerd met William Kuik.  Klein formaat, maar zeer mooi exemplaar.

Titel: De Held
Jaartal: onbekend.
Afmetingen blad: 11cm x 20cm
Afmetingen ets: 9cm x 13,5cm
Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd, William Kuik
Oplage: 60/75
Ingelijst: Nee

Conditie:
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden voor 2 euro porto of 7 euro aangetekend.. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: