In opdracht geveild:
(2-2-1)
Mooie ets van William (Dirkje) Kuik. Deze ets is nog gesigneerd met William Kuik. Klein formaat, maar zeer mooi exemplaar.
Titel: De Held
Jaartal: onbekend.
Afmetingen blad: 11cm x 20cm
Afmetingen ets: 9cm x 13,5cm
Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd, William Kuik
Oplage: 60/75
Ingelijst: Nee
Conditie:
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden voor 2 euro porto of 7 euro aangetekend.. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: