In opdracht geveild:
2-2-1
Mooie grote litho van William (Dirkje) Kuik, hier nog gesigneerd met William Kuik. De "Egelhoeder"
Titel: Egelhoeder
Jaartal: onbekend.
Afmetingen: 45cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Oplage: 37/40
Ingelijst: Nee
Conditie:
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, 15 euro aangetekend in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: