Dolf Zwerver - Marjan heeft Jeroentje leren lopen

Dolf Zwerver - Marjan heeft Jeroentje leren lopen kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  MisjaS

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Dolf Zwerver (1932-2010)
Jaartal1970
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
Lijst20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets: Marjan heeft Jeroentje leren lopen

goed

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-11-2020 om 15:54
Eindtijd:14-11-2020 om 22:30

Biedingen (1):

MariannevanBerlo
10 nov. / 19:18
€ 60