Dolf Zwerver - Rhijnauwen 7 uur - Verkocht

Dolf Zwerver - Rhijnauwen 7 uur kopen? Bied vanaf 175!
Dolf Zwerver - Rhijnauwen 7 uur kopen? Bied vanaf 175!Dolf Zwerver - Rhijnauwen 7 uur kopen? Bied vanaf 175!
  • Dolf Zwerver (1932-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
Lijst75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Mooi groot werk van Dolf Zwerver

zeer goed

Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2020 om 19:35
Eindtijd:15-03-2020 om 22:52
Biedingen (8)
MarB
15 mrt. / 22:46
€ 245
leidsche87rijn
15 mrt. / 22:46
€ 225
MarB
15 mrt. / 22:46
€ 225
leidsche87rijn
15 mrt. / 22:13
€ 205
colin
14 mrt. / 21:47
€ 195
bentenoever
14 mrt. / 21:47
€ 185
colin
14 mrt. / 21:47
€ 185
bentenoever
08 mrt. / 10:43
€ 175