Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets

Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets kopen? Bied vanaf 75!
Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets kopen? Bied vanaf 75!Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets kopen? Bied vanaf 75!Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets kopen? Bied vanaf 75!Dolf Zwerver - Zelfportret in landschap, ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Dolf Zwerver (1932-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grappig zelfportret van Dolf Zwerver.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (? onleesbaar voor mij), te dateren jaren 70.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 18cm x 17cm (blad), 10cm x 9cm (beeld)

Sluit over 7d 17u 58m 02s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 17:40
Eindtijd:05-02-2023 om 20:55