Dolf Zwerver - Zonder titel - Verkocht

Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Dolf Zwerver - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
  • Dolf Zwerver (1932-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.8 cm x 20.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
* Fraai etsje van de Nederlandse kunstenaar Dolf Zwerver.
* Papiermaat 28,8 x 20,7 cm. Beeldmaat/afdruk 19,2 x 11,3 cm.
*L.o. gesigneer met: D. Zwerver en r.o. genummerd/oplage  met: 15/60
*Verzending is aangetekend verzekerd en goed verpakt

Heel licht vergeeld. Opnieuw ingelijst met passe-partout is hier niets meer van te zien.

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2020 om 13:34
Eindtijd:28-06-2020 om 19:26
leidsche87rijn
28 jun. / 19:07
€ 65