| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1984 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 17 x 31 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 36 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 2/60 |
Ingelijste litho van Elmar Gille uit 1984. Titel: Herfst/winter. Nummer: 2/60. Afmetingen incl. lijst: H36 x b51 cm, afmetingen voorstelling: H17 x b31 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: in prima staat, werk kan zo aan de muur.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden afgehaald in sGravenzande
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| In goede staat | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||