Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 55!
  • Engelien Reitsma-Valenca (1889-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1939
TechniekGravure
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kopergravure door Engelien Reitsma-Valenca
Voorstelling van twee ezels
Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 25x17, bladmaat 32x25
Gesigneerd in potlood r.o.: 'E.Reitsma Valenca'
Gedateerd in de druk l.b.: '1939'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 3d 16u 43m 17s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-09-2022 om 14:40
Eindtijd:06-10-2022 om 19:48