Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gesigneerde aquarel - 1984
Grote museale aquarel van de Nederlandse kunstenaar Eric de Nie. Gemaakt in 1984 en voorzien van signatuur en een sticker met gegevens van de kunstenaar.
De afmetingen zijn 86 x 67 cm.
Het werk bevindt zich in een zeer goede conditie. Op dik papier geschilderd en zwevend ingelijst achter glas in diepe lijst.
gezien grootte en gewicht alleen afhalen.
Starttijd | 18-9-2016 om 18:56 |
Eindtijd | 23-9-2016 om 18:56 |