Prachtig werk van de CoBrA kunstenaar Eugene Brands. Olieverf op papier, dubbel gesigneerd en gedateerd ‘5.1960.
Afmetingen van de lijst circa 57 x 50cm, van het werk 28,5 x 28,5cm.
Conditie van het werk is zeer goed, de lijst heeft wat (niet storende) “gebruiksporen”. Vanwege de reflectie komen de kleuren helaas niet helemaal tot hun recht op de foto’s.
Provenance: Dit werk is eerder geveild door Venduhuis Den Haag (zie website Venduhuis Veilingresultaten > post war contemporary > Eugene Brands) opdracht van Tom Okker Art (bevestigd door Okker Art).
De mogelijkheid bestaat om het werk vooraf te bekijken en te beoordelen.
Verschillende verzend opties in overleg mogelijk maar ophalen geniet de voorkeur.