| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1995 |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden. Daarom prijs verlaagd van 1250 euro naar 995 euro.
Zeer mooi, karakteristiek werk van Eugene Brands. Gemengde techniek (olieverf, gouache) op dik papier, in verso gesigneerd, getiteld en gedateerd (1995). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 26cm x 20cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
| Garantie | |||