Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) - Verkocht

Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) kopen? Bied vanaf 995!
Dit item is verkocht Toon item
Schilderij

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

Vergelijkbaar item plaatsen
Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) kopen? Bied vanaf 995!
Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) kopen? Bied vanaf 995!Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) kopen? Bied vanaf 995!Eugene Brands - Drapeau rouge, gemengde techniek op dik papier (laatste keer!) kopen? Bied vanaf 995!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Gemengde Techniek
Drager Papier
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.  Daarom prijs verlaagd van 1250 euro naar 995 euro.


Zeer mooi, karakteristiek werk van Eugene Brands.  Gemengde techniek (olieverf, gouache) op dik papier, in verso gesigneerd, getiteld en gedateerd (1995).  In zeer goede conditie.


Afmetingen: 26cm x 20cm


Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.


Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.

Conditie
ConditieZeer Goed
Transport
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland
Betalen U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk.
VerzendenPakketpost
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,99
ExtraBij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie .