Eugene Brands - Eugene Brands, gouache op papier, abstract - Verkocht

Eugene Brands, gouache op papier, abstract kopen? Bied vanaf 1250!

  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Schilderij

Gouache van Eugene Brands uit 1992. Titel: "The birth of light". Gesigneerd. Afmeting: 36,5 x46,3 cm. Mooi ingelijst.

Af te halen in Hoofddorp.