| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Gouache van Eugene Brands uit 1992. Titel: "The birth of light". Gesigneerd. Afmeting: 36,5 x46,3 cm. Mooi ingelijst.
Af te halen in Hoofddorp.
| Transport | |
| Garantie | |