Eugene Brands - EUGENE BRANDS uitnodiging met schets - Verkocht

EUGENE BRANDS uitnodiging met schets kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

EUGENE BRANDS uitnodiging met schets kopen? Bied vanaf 30!EUGENE BRANDS uitnodiging met schets kopen? Bied vanaf 30!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

aangeboden: Eugene Brands

Stedelijk Museum Schiedam

1988

uitnodiging met op voorzijde een gouache sign.: E.B.

porto koper