Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) - Verkocht

Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!Eugene Brands - Japonais, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Techniek Gouache
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 88 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Sierlijke, japanse compositie van Eugène Brands.  Gouache op papier, met potlood gemonogrammeerd linksonder, in verso met balpen voluit gesigneerd en genummerd (6892), getiteld en gedateerd (14 juli 1982).  Het volledige blad in mooie, goudkleurige houten lijst, achter glas en met luxueus, diep passe-partout.  Alles in zeer goede conditie; zoals vaker punaisegaatjes in de vier hoeken.

Afmetingen: 88cm x 63cm (incl. lijst), 57cm x 26cm (blad)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.