Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 - Verkocht

Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!
Tekening / Aquarel

Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!Eugene Brands - Potloodtekening: Surrealistische voorstelling - 1946 kopen? Bied vanaf 475!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1946
Techniek Potlood
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Eugene Grands

Prachtige sur-realistische voorstelling met ondergaande van Eugene Brands.
Kenmerkend van Brands uit de periode 1940 - 1946

Rechtsonder gesigneerd  en gedateerd 1946
In omlijsting uit de periode van het kunstwerkje.
Binnen Nederland € 11,00