1. Ets - Brugge - Beeldmaat 5x7 cm. Bladmaat 12,8x14 cm. Niet in Lemmens!
2. Ets - Huis met dubbele ingangspoort - Beeldmaat 10x7 cm. Bladmaat 14x10,3. Lemmens 188.
3. Ets - Oude molen bij Weert - Beeldmaat 19,5x23,5 cm. Bladmaat 27x31,5 cm. Lemmens 112.
4. Litho - Rue des cordeliers, Rouen - Beeld/Bladmaat 29,2x19,2 cm. Lemmens 160.
5. Linosnede - Zwitsers berglandschap met kerkje - Beeldmaat 23x22 cm. Bladmaat 25x29 cm.
Lemmens 183.
Allen potlood gesigneerd.
Eugène Lücker werd geboren te Roermond op 9 juli 1876 en overleed te Nijmegen op 30 mei 1943.
Opgeleid aan de Tekenschool Roermond, Tekenacademie Brussel en de Academie van Schone Kunsten te Leuven. Later tekenleraar.
Aquarellist, graficus, schilder en tekenaar van landschappen en stadsgezichten.
Werkte behalve in Nederland in Zwitserland, België, Spanje, Italië, Frankrijk en Duitsland.
Lid van Sint Lucas en de Limburgse Kunstkring "Remunj" 45.