Eugene Lucker - Eugene Lucker - ets - De Sint Lievensmonstertoren te Zierikzee - Verkocht

Eugene Lucker - ets - De Sint Lievensmonstertoren te Zierikzee kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Lucker - ets - De Sint Lievensmonstertoren te Zierikzee kopen? Bied vanaf 60!Eugene Lucker - ets - De Sint Lievensmonstertoren te Zierikzee kopen? Bied vanaf 60!Eugene Lucker - ets - De Sint Lievensmonstertoren te Zierikzee kopen? Bied vanaf 60!
  • Eugene Lucker (1876-1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets uit 1927, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 43,5 x 34,5 cm. Bladmaat 60 x 45 cm. Losbladig.

Eugene Lucker is geboren te Roermond in 1876 en overleden te Nijmegen in 1943.