| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1927, potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 43,5 x 35 cm. Bladmaat 59 x 45 cm. Losbladig.
Eugène Lücker leefde van 1876 tot 1943.
| Transport | |
| Garantie | |