Felix Labisse - Passao de la Bérési - Verkocht

Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!Felix Labisse - Passao de la Bérési kopen? Bied vanaf 35!
  • Felix Labisse (1905-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: zeer goed.

Nummer: 127. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Japans rijstpapier.

Afmeting afbeelding: 50 x 65 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Binnen Nederland € 10,00

Felix Labisse (1905-1982)

Frans Frans

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1817 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
75 cm
53 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd3-3-2020 om 20:48
Eindtijd6-3-2020 om 19:09
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken