Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Mooie zwart wit litho van Jacky Cane (1961)
Genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood door de kunstenaar in goud
Oplage: 5/60
Afmetingen: 40 x 27,5 cm
In perfecte staat
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 24-8-2019 om 12:28 |
Eindtijd | 7-9-2019 om 15:30 |