Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 - Verkocht

Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!
Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!Francky Cane - Zwart wit litho - Gesigneerd - 1991 - 5/60 kopen? Bied vanaf 65!
  • Francky Cane (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Mooie zwart wit litho van Jacky Cane (1961)

Genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood door de kunstenaar in goud

Oplage: 5/60

Afmetingen: 40 x 27,5 cm

In perfecte staat

Francky Cane (1961)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
27.5 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:24-08-2019 om 12:28
Eindtijd:07-09-2019 om 15:30
Chris070
07 sep. / 09:07
€ 65