Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 - Verkocht

Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Frank Lodeizen

Voorstelling van een primitieve compositie met eigenaardige vormen

Losbladig, beeldmaat 29x39, bladmaat 50x65

Gesigneerd in potlood r.o. 'Frank Lodeizen', genummerd in potlood l.o. '1/40'

Tevens gesigneerd en gedateerd in spiegelbeeld in de druk r.o. 'Frank Lodeizen 1974'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Frank Lodeizen (1931-2013)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-10-2018 om 13:46
Eindtijd:19-10-2018 om 20:50
Biedingen (10)
ooteboe
19 okt. / 19:11
€ 20
yookoo
16 okt. / 20:11
€ 15
Katrien62
16 okt. / 20:10
€ 10
yookoo
16 okt. / 20:10
€ 9
Katrien62
16 okt. / 20:10
€ 6
yookoo
16 okt. / 20:10
€ 5
Katrien62
16 okt. / 20:10
€ 4
yookoo
16 okt. / 20:10
€ 3
Katrien62
16 okt. / 09:50
€ 2
yookoo
15 okt. / 21:07
€ 1