Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 - Verkocht

Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!Frank Lodeizen - Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 1!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Frank Lodeizen

Voorstelling van een primitieve compositie met eigenaardige vormen

Losbladig, beeldmaat 29x39, bladmaat 50x65

Gesigneerd in potlood r.o. 'Frank Lodeizen', genummerd in potlood l.o. '1/40'

Tevens gesigneerd en gedateerd in spiegelbeeld in de druk r.o. 'Frank Lodeizen 1974'

Authenticiteit volledig gegarandeerd