Frank van den Broeck - Amsterdam - Verkocht

Frank van den Broeck - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Frank van den Broeck - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!Frank van den Broeck - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
  • Frank van den Broeck (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
Lijst67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/100

Leuke litho van Frank van den Broeck met beuken houten Barthlijst. In goede staat.

Ophalen met lijst bij galerie Rotor in Gorinchem of verzenden per koerier. Het werk kan ook zonder lijst worden toegestuurd per aangetekende post.

uitgegeven door Peninsula 1994.

Litho 50cm x 50cm in 2 kleuren.

Als losse prent uitgegeven:

genummerd en gesigneerd 21/100

Frank van den Broeck (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
67 cm
67 cm
42 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:06
Eindtijd:28-11-2022 om 21:31
Biedingen (6)
Wittere
28 nov. / 08:05
€ 60
willemvf
27 nov. / 20:37
€ 50
Wittere
27 nov. / 20:37
€ 50
willemvf
27 nov. / 20:34
€ 45
Wittere
27 nov. / 20:34
€ 40
willemvf
25 nov. / 12:53
€ 35