Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 42 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 21/100 |
Leuke litho van Frank van den Broeck met beuken houten Barthlijst. In goede staat.
Ophalen met lijst bij galerie Rotor in Gorinchem of verzenden per koerier. Het werk kan ook zonder lijst worden toegestuurd per aangetekende post.
uitgegeven door Peninsula 1994.
Litho 50cm x 50cm in 2 kleuren.
Als losse prent uitgegeven:
genummerd en gesigneerd 21/100
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 15-11-2022 om 16:06 |
Eindtijd | 28-11-2022 om 21:31 |