Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) - Verkocht

Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Herman Gordijn - Mona Royce, aquatint ets (1977, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
  • Herman Gordijn (1932-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
Lijst59 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, karakteristiek portret van zijn favoriete model van de late jaren 70; Mona.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd linksonder, in de plaat ook gesigneerd en gedateerd (1977).  In originele, aluminium lijs, achter glas en met luxueus, diep passe-partout.  In goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 59cm (incl. lijst), 39cm x 30cm (etsbeeld)

Interessant stuk met achtergrondinformatie over o.a. Mona:
https://www.dbnl.org/tekst/_ons003198401_01/_ons003198401_01_0183.php

Een lichte verkleuring van de marge linksonder.

Herman Gordijn (1932-2017)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
68 cm
59 cm
39 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 425,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-12-2022 om 12:08
Eindtijd:09-01-2023 om 19:02
Biedingen (2)
Appelscha
06 jan. / 13:06
€ 370
Guldie
28 dec. / 20:21
€ 350