Frans Verpoorten - ets: klauwpadden - Verkocht

Frans Verpoorten - ets: klauwpadden kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Frans Verpoorten - ets: klauwpadden kopen? Bied vanaf 49!Frans Verpoorten - ets: klauwpadden kopen? Bied vanaf 49!Frans Verpoorten - ets: klauwpadden kopen? Bied vanaf 49!Frans Verpoorten - ets: klauwpadden kopen? Bied vanaf 49!
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/50
Ets van Frans Verpoorten. Titel: Klauwpadden. Nummer: 15/50. Afmetingen blad: H40 x b50,0 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b33,5 cm. Het werk is rechts onder met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 49,00

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd20-11-2023 om 9:15
Eindtijd3-12-2023 om 19:18
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken