Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour

Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 29!
  • Fred van de Walle (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen44.5 cm x 35 cm (h x b)
Lijst64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7:50
Kleurrijke en strak uitgevoerde zeefdruk door Fred van de Walle. Het werk heeft de titel Carrefour en is gemaakt in 1991. De zeefdruk is aan de achterzijde van het blad gesigneerd en voorzien van herkomststicker (gemeente Den Haag in het kader van de BKR).  Zie ook de laatste foto.

Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.

Fred van de Walle (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3)

Lid sinds 2018
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
54 cm
64 cm
35 cm
44.5 cm
Starttijd:29-08-2022 om 20:52
Eindtijd:11-09-2022 om 15:56
Openingsbod € 29
ObjectlocatieLeiden , Nederland
VerzendingAlleen per koerier