Kleurrijke en strak uitgevoerde zeefdruk door Fred van de Walle. Het werk heeft de titel Carrefour en is gemaakt in 1991. De zeefdruk is aan de achterzijde van het blad gesigneerd en voorzien van herkomststicker (gemeente Den Haag in het kader van de BKR). Zie ook de laatste foto.
Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
koeriersdienst