Zippora Sahanaja - Bird Boy van Zippora Meijer
Johannes Simon Scherft - Herfst Stukje
Jan Willem Versteeg - Paborito
Henner Knauf - Landschap boerderij
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 188/200 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 6-11-2020 om 14:39 |
Eindtijd | 11-11-2020 om 19:07 |