Frederico Castellón - Roman Urchins - Verkocht

Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!
Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!Frederico Castellón - Roman Urchins kopen? Bied vanaf 50!
  • Frederico Castellón (1914-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage188/200
Potlood gesigneerd rechtsonder en genummerd 188/200 en getiteld linksonder.
Beeldmaat 39,5x30,5 cm. Bladmaat 51x40,5 cm. Losbladig.
Frederico Castellón werd geboren te Almeria (Spanje) op 14 september 1914 en overleed te New York (Brooklyn) op 29 juli 1971.
Studeerde in Madrid. Beïnvloed door Salvador Dali en Pablo Picasso.
Vanaf 1943 Amerikaans staatsburger.
Schilder, graficus, illustrator en beeldhouwer.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,80 euro. West-Europa 25,00 euro. Andere bestemmingen op aanvraag.

Frederico Castellón (1914-1971)

Amerikaans AmerikaansSpaans Spaans

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1768 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
30.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2020 om 14:39
Eindtijd:11-11-2020 om 19:07
GerritKroes
06 nov. / 19:10
€ 50