Frits Schiller 1886-1971 "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd - Verkocht

Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Frits Schiller 1886-1971  "gevarieerd stilleven" potloodtekening 1910 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Frits Schiller (1886-1971)
TypeTekening / Aquarel

Schilder : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " stilleven "
Datering : 1910
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 48 x 64 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  goed / buitenzijde papier stukjes uit en besch.

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:17-03-2017 om 15:21
Eindtijd:31-03-2017 om 23:21
Biedingen (12)
hugues
24 mrt. / 16:57
€ 26
Den_Olden_Vos
24 mrt. / 16:57
€ 21
hugues
24 mrt. / 16:57
€ 19
Den_Olden_Vos
24 mrt. / 13:09
€ 17
hugues
24 mrt. / 13:09
€ 15
Den_Olden_Vos
24 mrt. / 13:08
€ 13
hugues
24 mrt. / 13:08
€ 11
Den_Olden_Vos
24 mrt. / 13:08
€ 9
hugues
24 mrt. / 13:08
€ 7
Den_Olden_Vos
24 mrt. / 13:08
€ 5
hugues
24 mrt. / 13:08
€ 3
Den_Olden_Vos
20 mrt. / 22:51
€ 1