Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Gene Eggen. Het betreft het ontwerp voor het St. Ursula beeld. Jaar: 1960 (juni). Afmetingen aquarel: H33 x b25 cm. Afmetingen totale blad: H 33 x b 50 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZAL
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 10-7-2017 om 16:38 |
Eindtijd | 24-7-2017 om 20:38 |