18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: houtsnede (geen oplagenummer)
Afmeting: 28 x 22cm
Jaar: 1975
Gesigneerd
Conditie: uitmuntend
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 18-12-2017 om 12:31 |
Eindtijd | 24-12-2017 om 20:31 |