Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Weert, Nederland |
Starttijd | 11-12-2021 om 17:40 |
Eindtijd | 25-12-2021 om 19:37 |