Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) - Verkocht

Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!Georg Hadeler - 'Kino Kino' (GROOT) kopen? Bied vanaf 50!
  • Georg Hadeler (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst110 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/20 (eigen druk)
Indrukwekkend en groot werk van Hadeler uit 1968 in kleine oplage gemaakt.

Hadeler is een expert in lithografie. Hij doceert aan de Vrije Academie en de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij is een bekwame vakman die enorm houdt van de aard van vakmanschap in zijn werk. In Europa neemt de belangstelling voor lithografie af, maar in Japan koopt men weer lithopersen. Hedeler heeft in Japan workshops gegeven en één van de dingen die hij zijn studenten leerde is dat elke steen anders ruikt. “Als je me geblinddoekt een steen laat slijpen, ruik ik meteen wat voor steen het is. Een harde steen ruikt anders dan een zachte steen” volgens Hadeler. Dat raakt Japan: het sluit aan bij het zenboeddhisme, waar ruiken en voelen heel belangrijk zijn. Japanse kunstenaars respecteren hun materialen; ze benaderen hun werk als een ritueel.  Bron: georghadeler.nl

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in het centrum van Utrecht.
Passe-partout wat verkleurd, kleine chip van de lijst. Zie foto’s.

Georg Hadeler (1939)

Duits DuitsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
232 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
87 cm
110 cm
60 cm
82 cm

ObjectlocatieUTRECHT,  Nederland
Starttijd7-6-2023 om 18:10
Eindtijd8-10-2023 om 8:32
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken