George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991

George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!
George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!George Degenhart - 86 Gesigneerde tekeningen in een Schetsboek - 1991 kopen? Bied vanaf 100!
  • George Degenhart (1936)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1991
Techniek Potlood
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
  • Een schetsboek met 86 gesigneerde potloodtekeningen van de Nederlandse kunstenaar George Degenhart (1936-), gemaakt tijdens zijn verblijf op het eiland Amorgos in Griekenland van 27 augustus 1991 tot 21 september 1991.
    -Alle tekeningen zijn gesigneerd en gedateerd.
    -Afmetingen:
    -Boek: 22 x 15½ x 2 cm.
    -Tekeningen: ca. 13½ x 13 cm.
    -Herkomst: Uit de inboedel van deze Amsterdamse kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Amorgos is een eiland en gemeente dat behoort tot de Cycladen, een Griekse eilandengroep in de Egeïsche Zee.

    Informatie over de kunstenaar:
    George Jacobus Maria Degenhart (Amsterdam, 8 november 1936), beeldhouwer, wandschilder, penschilder, schilder en tekenaar.
    -Opleiding: Hij bezocht gedurende 2 jaar in de avonduren het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (de huidige Rietveldacademie) en de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam.
    In de jaren ’60 en ’70 woonde en werkte hij in Zeeuws Vlaanderen. Sinds 1973 woonde en werkte hij in Amsterdam.
    George Degenhart maakte in de jaren ’60 figuratieve kunst. Later in zijn leven maakte hij abstracte schilderijen en beelden waarin hij op losse wijze gebruik maakt van geometrische vormen, verschillende materialen en kleuren.
    -Literatuur: Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1950 [Scheen, 1969] [2-delig] , vol. 1, p. 247.

    Afhandeling:
    -Het boek met de 86 tekeningen kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het boek met de 86 tekeningen kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 10,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In zeer goede staat. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50