18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele lithografie van Georges Braque uit 1961 op dik papier. Zeer fraai grafisch werk waarbij de inkten op het papier liggen (zie foto's).
Afmeting: 32x24cm. In goede staat gezien de leeftijd. Wel wat kleine vlekjes en vergeling (zie foto's).
Literatuur: Braque, The complete graphics (Dora Valier) nr. 188. Paginagroot afgebeeld op blz 283. (zie foto).
De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder. Het betreft hier een originele lithografie uit 1961 van Georges Braque!!
Veiling loopt af op dinsdagavond 7 juli.
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace) Kunstwerk is verzekerd bij verzending.
Starttijd | 2-7-2015 om 19:58 |
Eindtijd | 7-7-2015 om 21:58 |