Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau - Verkocht

Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!

Verkoopprijs: € 1.495,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Gesigneerde ets, Oiseau kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44057 verkochte items
Alle items van deze verkoper (473)
  • Georges Braque (1882-1963)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14.5 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout48.8 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC
Deze met potlood gesigneerde ets van de bekende Franse kunstenaar en grondlegger van het Kubisme Georges Braque betreft een proefdruk voor een ets/aquatint uit ca. 1952, gedrukt door Jean Signovert. Van de definitieve ets zijn twee eindversies bekend waarvan één in blauw en één in bruin (waarbij de vogel de andere richting op vliegt).

Zie ook de overzichtscatalogus / catalogue raisonné waarin de eindversies en enkele andere proefdrukken staan opgenomen: Dora Vallier, Braque, The Complete Graphics, New York: Gallery Books 1982, pp. 133-135.

Een kopie van een brief uit 2002 van veilinghuis Christies is beschikbaar, waarin de authenticiteit van het werk door de specialist van Christies en door Galerie Lelong te Parijs wordt bevestigd.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Het papier is wat verkleurd, en bevat wat vlekjes en foxing. Om de conditie goed te beoordelen bent u van harte welkom om het werk op locatie te komen bezichtigen.

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44057 verkochte items
58 cm
48.8 cm
20 cm
14.5 cm
Dit item is verkocht voor 1.495,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 12:52
Eindtijd:05-04-2022 om 09:18
Speed
05 apr. / 09:14
€ 1300