Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele en grote kleurenlitho van Joadoor, een psenoniem voor 2 bekende Nederlandse kunstenaars Ger Doornink en Hans-Jochem Bakker
Titel: Heras
Afmetingen: 60 x 80 cm, inclusief passe partout 80 x 97 cm, zonder glas
Handgesigneerd en genummerd 165/1000 (de foto is van dezelfde litho met nummer 166/1000)
De litho inclusief passe partout wordt vlak verstuurd; ophalen kan uiteraard ook
Let op: het werk is nu ingelijst, lijst heeft gebruiksschade + 1 serieuze beschadiging, daarom
bieden we de lijst niet aan op deze kavel.
Bieden vanaf € 40 (litho + passe partout) t
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 11-9-2021 om 21:13 |
Eindtijd | 21-9-2021 om 23:49 |