Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Drager | Karton |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 9.8 x 9.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele pentekening van Gerard Fieret op een bierviltje van "Brand Bier".
Dit werk is op de voorzijde gesigneerd.
Formaat: diameter 9,8 cm
Dit bierviltje is afkomstig uit een grote privé collectie bierviltjes en overige originele werken die Gerard Fieret gedurende lange tijd persoonlijk heeft gemaakt voor Hetty.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Oss of het kan goed verpakt en op verzoek aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk verkeerd in goede en volledig originele conditie. Het viltje kan enkele tekenen van ouderdom vertonen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 28-10-2021 om 21:33 |
Eindtijd | 4-11-2021 om 19:24 |
Objectlocatie | Oss, Nederland |