Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen

Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen kopen? Bied vanaf 20!Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen kopen? Bied vanaf 20!
  • Gerard Hordijk (1899-1958)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Schetsen/studies afkomstig uit de nalatenschap van Hordijk, aan de achterzijde voorzien van stempel en monogram.
ConditieRedelijk
sommige verkleuringen, afkomstig uit schetsboeken
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80